Kedysi platilo, že ženy sa starali o domácnosť a muži bolí tí, ktorí chránili celú rodinu. V súčasnosti pribúda počet samostatných žien, ktoré zvládnu starostlivosť o rodinu aj bez prítomnosti stabilného partnera. Doba sa neustále mení, čo ste si možno už všimli. Počet mladých slobodných mamičiek rastie a rozvodovosť nie je na tom oveľa lepšie.

Muži sú veľkí tajnostkári. Snažia sa byť silní, aj keď sú na pokraji síl, ale nikdy nedajú najavo, že ich niečo trápi a že by nedajbože potrebovali pomôcť, poradiť. Ženy častokrát musia hádať, čo mužov trápi, čo vytáča do nepríčetnosti nielen ženské pohlavie, ale aj samotných mužov. Viete ale, čo mužov trápi úplne najviac?

Zlá finančná situácia rodiny

V súčasnosti spôsobuje veľké trápenie nielen mužom, ale aj ženám, zlá finančná situácia rodiny a veľká zadĺženosť. Keď si chce dnes mladá rodina zaobstarať bývanie, myslíte si, že sa to dá bez toho, aby si vzali úver a zaviazali sa na niekoľko desaťročí banke? Takáto situácia vie potrápiť aj inak pokojného muža. Niet sa čo čudovať, budúcnosť je neistá, zdravie podlomené už v mladom veku, preto sú tieto obavy naozaj oprávnené.

Nedostatok sexu

Práca, finančný stres, ale aj nedostatočný sex s partnerkou potrápili nejedného muža. Prekvapujúco dôvodom, prečo páni odmietali sex, bol ich malý penis. Skúšali rôzne cviky na zväčšenie penisu a prekvapujúco, po čase zbadali aj prvé pozitívne výsledky.

Predĺženie

Ak ste si všimli, že váš partner v poslednej dobe odmieta sex, môže sa jednať aj o problém s jeho mužskou pýchou. Výhodou pre pánov je aj možnosť, že si svoj penis môžu dať predĺžiť. Nemusia sa báť, že by im tento zákrok ublížil, práve naopak, chuť na sex sa im opäť vráti.