Chcete ukázať, že ste výnimočná žena aj tým, ako vyzerá vaša domácnosť? V tom prípade potrebujete výnimočné zariadenie vášho kráľovstva. A zariadením ktorých miestností dáte viac najavo luxus a výnimočnosť ako kuchyňou a kúpeľňou?

Kuchyňa môže byť nielen účelová, ale zároveň aj reprezentatívna

Pokiaľ sa neuspokojíte s priemerom a chcete pre seba vždy len to najlepšie, nič menej ako luxusnú kuchyňu na mieru ani neplánujte. Získate jedinečnú kuchyňu, ktorú vaši známi len ťažko budú hľadať u niekoho iného a určite sa nájde aj niekoľko takých, ktorí vám ju budú závidieť.

Čím sa vyznačuje luxusná kuchyňa? V prvom rade dizajnom, ktorý nielen zaujme, ale poskytne vám dômyselné riešenia. Moderné sú kuchyne s ostrovčekom, ktorý sa môže stať exkluzívne vyzerajúcou dominantou aj vašej kuchyne.

Samozrejmosťou je aj kvalitné prevedenie, ktoré nestratí na kvalite ani po rokoch používania.

K tomu je potrebné použite len tých najlepších materiálov, akými sú prírodný, či umelý kameň, alebo keramika. Takéto materiály vám zaručia nielen luxusný vzhľad, ale aj vysokú odolnosť a dlhú trvácnosť.

Krásna žena si zaslúži krásnu kúpeľňu

Rovnako ako v kuchyni, môžete svoju túžbu po luxuse zhmotniť v kúpeľni. Veď si predstavte krásny exkluzívny obklad, ktorý vyčarí vo vašej kúpeľni naozaj vznešenú a relaxačnú atmosféru.

Ideálnou voľbou sú obklady väčších rozmerov, ktoré dodajú vašej kúpeľni dávku exkluzivity. Vďaka ich vysokému lesku budete môcť len ťažko povedať, či viac žiari vaša kúpeľňa, alebo vy, keď ju prvýkrát uvidíte.

Kúpelňa však ani zďaleka nie je len o exkluzívnom obklade. Veľká vaňa, či priestranný sprchový kút, alebo v najlepšom prípade jedno aj druhé, musia obkladu zdatne sekundovať. To platí aj o umývadle.

Ideálne na dotvorenie luxusného vzhľadu sú veľké dvojité umývadlá. A k umývadlu neodmysliteľne patrí krásne veľké zrkadlo.

Na jednej strane opticky ešte viac zväčší vašu kúpeľňu a zároveň vďaka nemu môžete obdivovať nielen krásu vašej kúpeľne, ale aj krásu samej seba.


  • Zdroj obrázka: Undrey / Shutterstock.com