Vyžaduje si práca vášho partnera reprezentatívne vystupovanie až vycibrený vkus? Nečakajte, s čím vás prekvapí vo svojom šatníku, v móde mu buďte pravou rukou.

Potrebuje vás rovnako ako elegantnú košeľu ku vkusným nohaviciam. Ako ale postupovať pri výbere a konkrétnom ladení pánskeho šik outfitu?

Pre akú osobnosť vyberáme elegantný outfit?

V každej významnej spoločnosti bez ohľadu na junior či senior pozíciu je priam nariadením elegantne sa obliecť.

Pri kontakte s klienti zamestnanci vzbudzujú na dôveryhodnosti firmy, prispievajú k jej zapamätateľnosti a atraktivite.

Otázkou ale je, aké povahové črty špecifikujú vášho partnera. Azda tú najvyššiu mieru elegancie si vyžadujú vodcovia, nadriadené a direktívne osobnosti. Síce nesú v sebe prirodzený rešpekt, ten ale treba dostať na povrch.

Dosiahneme to modernými, ale aj tradičnými modelmi pánskych košieľ ako základ pre ich vodcovský outfit. Pri výbere môžete postupovať od výraznej košele k jednoduchým chic nohaviciam alebo naopak.

V prvom prípade košeľa, v ktorej má vynikať, môže niesť na neutrálnom základe výraznú potlač alebo farbu po celom povrchu. Skutočne je aj potlač vítaná v elegantných outfitoch, no tu už rozhodujú konkrétne vzory.

Klasikou bývajú kockované košele, avšak umožnime im vyniknúť v dvoj až trojkombinácii vhodne sa dopĺňajúcich farieb. Môže ísť o červenú, modrú a bielu vo výrazných sýtych odtieňoch.

Vyberáme tak, aby sa v nej muž komfortne cítil po celý deň. Dáme si preto záležať na kvalitnej bavlnenej látke a technologickej úprave, vďaka ktorej je príjemnou už na prvý dotyk. Tieto košele sa dobre dopĺňajú k trendmi chinos nohaviciam v odtieňoch bielej až sivastej.

Elegantná košeľa pre každú mužskú postavu

Aj v prípade vášho partnera si dlhodobé sedavé zamestnanie vypýtalo svoju daň v podobe zaguľateného bruška? Nie je to žiadnou hanbou, ale nepohodlím pri nosení košieľ.

Najnovšie trendy v spracovaní a strihovej úprave dovoľujú, aby ste im aj pri väčšej konfekčnej veľkosti dopriali trendy pánske slim fit košele. Základom je kvalitný organický materiál a popelínové väzby látky pre typicky mužskú postavu.

Košeľa sa na bruchu nevyhrňuje, dobre sedí aj na hrudi a ramenách. Doprajte mu ju aj v žiarivých červených, bordó či koralových odtieňoch.

Eleganciu takej košele často podporuje širší golier, nastaviteľné manžety na rukávoch a mierne zaoblenie spodného lemu. Efekt doplníte čiernymi nohavicami, poprípade oblekom.

Všetko ale s mierou a pozor, aby výstrednosť vášho elegána nezapôsobila aj na jeho kolegyne!


  • Zdroj obrázku: fizkes / Shutterstock.com