Ak už dlhšiu podnikáte a vnímate určité zmeny za ten čas, čo ste sa dostali na podnikateľský trh, určite ste si mali možnosť všimnúť rozdiely v tom, akým spôsobom sa zakladajú spoločnosti a že pribúdajú firmy, ktoré pomáhajú začínajúcim podnikateľským subjektom uľahčiť nástup na trh.

Ak chcete ušetriť, poradíme vám, kde sa to dá. Možno vám to príde nemožné, ale verte, že slovenský podnikateľ dokáže ušetriť bez toho, aby to akýmkoľvek spôsobom ohrozilo jeho podnikateľskú činnosť.

Lacnejšie kancelárie

Máte drahé kancelárske priestory a v konečnom dôsledku ich nevyužívate tak, ako ste spočiatku predpokladali?

Prehodnoťte danú situáciu a zvážte, či by nebolo na čase zmeniť sídlo firmy a ísť do lacnejších priestorov, poprípade zriadiť si kanceláriu v priestoroch svojho domu.

Registračné sídlo

Ak pre vašu podnikateľskú činnosť nepotrebujete priestory, s ktorých budete svoje podnikateľské aktivity vykonávať, postačí vám registračné sídlo, na ktorom bude vaša firma riadne evidovaná.

V prípade ale, že budete potrebovať niečo prerokovať so svojimi zamestnancami, postačí, ak si prenajmete zasadacie priestory.

Sú automaticky ponúkané klientom, ktorí si vyberú registračné sídlo v Bratislave od firiem, ktorých predmetom podnikania je práve poskytovanie registračných sídiel.

V reklame

Určite svoju firmu prezentujete aj vo virtuálnom svete. Odporúčame vám ušetriť najmä na Google reklame.

Firmy, ktoré takýto spôsob reklamy poskytujú, vám dokážu ponúknuť výhodné zľavy.

Reklama je totižto pre vás ako firmu veľmi dôležitá, preto keď uvidíte zľavový kupón na Google reklamu, nemali by ste váhať.