Nech máte akokoľvek úspešnú kariéru, určite aspoň raz za čas zatúžite po oddychu. A nezáleží na tom, akú máte o oddychu predstavu.

Väčšina asi zatúži po krásnych plážach a šume mora, ale ak patríte medzi ženy, ktoré namiesto vyvaľovania sa na pláži radšej dokazujú, že sú fyzicky naozaj zdatné, určite vás to bude lákať skôr do hôr.

Aj v horskom prostredí si môžete užiť dávku luxusu

Pokiaľ teda preferujete aktívnu formu oddychu a hory a turistika je to pravé pre vás, ideálnu dovolenku môžete stráviť v luxusných apartmánoch v Jasnej. Prírodné materiály použité v týchto apartmánoch umocnia vás zážitok z pobytu v prírode.

A po náročnej celodennej turistike môžete dopriať regeneráciu svojmu telu v exteriérovom wellness, či pohladiť svoje chuťové poháriky kvalitným vínom v štýlovej vinárni. Samozrejmosťou je možnosť raňajok, či polpenzie v reštaurácií.

Aj ak viete, ako sa správne obliecť na hory, nezaškodí si to sem tam pripomenúť

Vy ste však prišla v prvom rade preveriť svoju maratónsku kondičku a tak budete zaiste skoro ráno vyťahovať svoju kvalitnú trekovú obuv a púšťať sa do zdolávania turistických chodníkov.

Ako určite viete, pevná obuv je základ ak chcete bezpečne zdolávať dlhé kilometre, či vysoké prevýšenia v horskom teréne.

Okrem toho nezaškodí, keď si pribalíte pohodlné šortky, či funkčné legíny. Nie (len) preto, aby ostatní mohli obdivovať vaše vyšportované dolné partie, ale aby vás pri pohybe v náročnom teréne nič neobmedzovalo.

Rovnako príde vhod funkčné tričko, či tielko, ktoré bude odvádzať pot od vašej pokožky a vy sa tak na konci túry budete cítiť oveľa sviežejšie ako by ste mala celý deň stráviť v obyčajnom bavlnenom tričku, ktoré pot síce nasaje, ale to je z hľadiska funkčnosti všetko.

V takom prípade strávite väčšinu túry v prepotenom tričku, čo určite neprispieva k pohodlnosti. Samozrejme ak vás čaká naozaj horúce počasie a zároveň chcete vystaviť na obdiv svoje ploché brucho, či nebodaj vyrysovaný sixpack, vystačíte si aj s pohodlnou športovou podprsenkou, ktorá bude pevne držať vaše prednosti a zároveň sa v nej nebudete zbytočne potiť.


  • Zdroj obrázka: Volodymyr Martyniuk / Shutterstock.com