Vianočné sviatky sú tu onedlho a všade už cítiť vôňu tých najkrajších sviatkov v roku. Každý z nás sa na vianočné sviatky teší.

Teší sa predovšetkým na čas strávený v kruhu svojich najbližších, rodiny. Aj keď tohtoročné Vianoce budú pre koronavírus iné, všetci sa aj napriek tomu tešíme na čas, kedy si konečne oddýchneme od všetkých povinností.

Keďže sa sviatky blížia, pripravte svoju domácnosť na príchod Vianoc.

Umiestnite nový biely dlhovlasý koberec do obývačky

Malý kusový koberec bielej farby je pekným dekoračným prvkom, ktorý sa hodí do interiéru práve teraz. Má zvýrazniť moderné vinylové podlahy v obývačkách. Práve vinylové podlahy sú favoritmi medzi podlahovými krytinami.

Nový biely kusový dlhovlasý koberec obdĺžnikového, alebo kruhového tvaru pekne vynikne práve v obývačke na mieste, kde si neskôr dáte vianočný stromček. Ak už plánujete stavať stromček, zaobstarajte si práve takýto koberec.

Počas sviatkov sa na ňom budú hrať deti, alebo ho môžete použiť priamo pod stojan vianočného stromčeka, aby chránil podlahu.

Deky a vankúše s vianočnými motívmi

Ak chcete svoju domácnosť pripraviť na príchod Vianoc, odporúčame vám okrem bieleho koberca umiestniť do obývačky, či spálne aj deky a vankúše s vianočnými motívmi.

Zelená, červená, či biela, zlatá a strieborná by mali dominovať v moderných interiéroch, ktoré sú naladené na príchod najkrajších sviatkov v roku.

Takéto vankúše a deky vám budú robiť spoločnosť už teraz, ale aj počas najkrajších sviatkov v roku. Odporúčame vám kúpiť si aj chlpaté dekoračné vankúše, či deky z peknej hrubej priadze.

Obrusy a utierky s vianočnými motívmi

Okrem klasických dekorácií ako adventného venca, či lampáša so sviečkou odporúčame vytiahnuť zo skríň obrusy a utierky s vianočnými motívmi.

Nech si navodíte atmosféru aj v kuchyni. Pred Vianocami vám ale odporúčame skontrolovať všetky spotrebiče, ktoré budete používať pri varení a vianočnom varení.

Ak máte spotrebiče značky Bosch, ktorá patrí k obľúbeným značkám kuchynských spotrebičov, odporúčame vám v prípade potreby objednať si kvalitnejšie náhradné diely Bosch.

Nezabúdajte však na obrusy a utierky s vianočnými motívmi.


  • Zdroj obrázka: New Africa / Shutterstock.com