Ako mať úspešnú firmu? Takúto otázku nie je ťažké položiť, ale odpovedať na ňu je nielenže ťažké, ale priam nemožné. Všeobecný návod neexistuje, ale môžeme vám prezradiť aspoň pár tipov, ktorými dáte najavo, že sa pri vedení svojej firmy nezdráhate držať krok s dobou.

Upútajte obrazovkou, ktorá je transparentná

Ako zaujať potenciálnych zákazníkov? Niečím originálnym. A nemusí ísť „len“ o originálny produkt, či službu. Zaujať sa dá aj originálnou prezentáciou. A k nej môžu poslúžiť moderné transparentné LED obrazovky.

Montujú sa do okien, či vitrín v obchodných centrách, v kanceláriách, v hoteloch a podobne. Všade, kde sa namontujú, prinesú nádych modernej technológie.

A ako to je s tou ich transparentnosťou? Vďaka použitej technológii prepúšťajú 80% svetla. Nezakrývajú tak to, čo je za nimi, ale aj napriek tomu prinášajú pútavý, dynamický efekt. Vďaka vysokému jasu sú transparentné LED obrazovky použiteľné aj pri slnečnom svetle.

Aby toho nebolo málo, transparentné LED obrazovky majú minimálnu hmotnosť a pre montáž potrebujú len málo priestoru. Nemajú tak prakticky žiadne priestorové nároky na montáž a ani po nej nemajú negatívny vplyv na vzhľad miestnosti.

Ovocie pre zamestnancov? To nie je nič výnimočné alebo áno?

Zaujať však treba vedieť nielen potenciálnych zákazníkov, ale aj potenciálnych (a hlavne tých aktuálnych) zamestnancov. To môžete napríklad tým, že im dáte najavo, že vám ide o ich zdravotný stav a zabezpečíte pravidelnú dávku vitamínov pre zamestnancov.

Tými vitamínmi myslíme ovocie. Čerstvé ovocie patrí medzi najobľúbenejšie pracovné benefity. Áno, pracovné benefity nie sú vo svete ničím výnimočným, ale my sme predsa len v tomto o niečo pozadu a tak ich môžeme zaradiť za originálny spôsob, ako zlepšiť imidž firmy.


  • Zdroj obrázka: Roman Samborskyi / Shutterstock.com