Mnohé ženy dnes sledujú na sociálnych sieťach známe blogerky, denne si čítajú bulvár a sledujú novinky zo sveta showbiznisu.

Každá žena chce vyzerať dobre – chce byť štýlovo oblečená, chce byť krásne nalíčená a chce mať dokonalú postavu.

Každá žena by si ale mala nájsť štýl, ktorý jej bude vyhovovať.

Cíťte sa predovšetkým pohodlne

Ak sledujete pravidelne bulvár, viete kto kde s kým a ako bol oblečený na danej spoločenskej udalosti. Šaty robia človeka a dnes žijeme vo svete porovnávania, dokazovania si, že aj my na niečo máme. Nájdite si však štýl, ktorý vám bude vyhovovať.

V prvom rade je dôležité, aby ste sa cítili pohodlne. To, či nosíte najmodernejšiu obuv, či najluxusnejšie oblečenie z vás nespraví hviezdu.

Pohodlie je pri výbere outfitu najdôležitejšie a práve nemu by sme mali prispôsobovať nielen výber, ale aj samotnú kombináciu oblečenia.

Možno sa niekomu váš outfit nebude páčiť, ale neobliekate sa predsa tak, ako sa obliekate, kvôli niekomu. Obliekate sa tak kvôli sebe.

Jednoduchý a nadčasový

Ak nepatríte k tým ženám, ktoré si potrpia na rôznych módnych doplnkoch, váš štýl bude jednoduchý a nadčasový.

V súčasnosti ženy preferujú minimalizmus. V šatníkoch môže dominovať aj roky a nikdy nevyjde z módy. Je to nadčasový štýl, ktorý pristane rôznym vekovým kategóriám.

Môžete nosiť štýlové dámske kabelky, môžete nosiť farebne neutrálne veci, avšak nesmiete brať do úvahy negatívne názory na váš výzor. Jednoduchý a nadčasový minimalistický štýl nič nepokazí.

Nájdite si štýl, ktorý vám bude vyhovovať. Je predsa dôležité, aby ste sa vy cítili dobre a názory cudzích ľudí vás zaujímať nemusia. Nemusíte silou mocou nosiť len značky, keď vám to finančná situácia nedovolí.

Inšpirovať sa samozrejme môžete známymi blogerkami, ktoré sú aktívne na sociálnych sieťach. Ak vám ale daný štýl nebude vyhovovať, nemá to moc zmysel a stavte skôr na váš zdravý úsudok.


  • Zdroj obrázka: YAKOBCHUK VIACHESLAV  / Shutterstock.com