Znalosť angličtiny je v súčasnosti takpovediac „štandardom“. Neznamená to, že bez nej by ste boli niekde na okraji spoločnosti, ale rozhodne veľa vecí uľahčuje.

V online priestore, v ktorom trávime nezanedbateľný čas, sa s angličtinou môžeme stretnúť dosť často, jej znalosť uľahčuje cestovanie po zahraničí a aj na mnohých pracovných pozíciach sa s jej znalosťou počíta ako s akousi samozrejmosťou.

Na Malte využijete angličtinu prakticky na každom rohu

Vďaka tomu, že angličtina nás z veľkej časti obklopuje, je ľahké „pochytiť“ jej základy. Ak však základnú komunikáciu v angličtine zvládate, ale chceli by ste ju posunúť na vyššiu úroveň ako na to?

Efektívnou metódou je jazykový pobyt v anglicky hovoriacej krajine. Nielenže si človek najlepšie jazyk osvojí, keď bude „hodený do vody“ pobytom v cudzojazyčnej krajine, zároveň sa tak dá spríjemniť príjemné s užitočným a teda spoznávanie zahraničia s výučbou jazyka.

Kam sa teda na takýto jazykový pobyt vybrať ak sa chcete zdokonaliť v angličtine? My odporúčame obľúbené jazykové pobyty na Malte. Áno, nepomýlili sme sa. Okrem maltčiny je úradným jazykom tohto ostrova aj angličtina. Na Malte tak angličtinu využijete prakticky všade.

Zdokonaľte sa v angličtine a cíťte sa pritom ako na dovolenke

A čo si budeme hovoriť, takýto pobyt je potrebný využiť aj na spoznávanie Malty a nielen na učenie sa. Samozrejmosťou sú krásne pláže, na ktorých môžete tráviť voľné chvíle relaxovaním pri krásnom mori.

Malta má však aj nádherné historické mestá a prístavy, takže okrem plaviek (a chuti zdokonalovať sa v angličtine) tu využijete aj letné dámske šaty a pohodlnú obuv, ktorá sa vám pri spoznávaní pamiatok určite zíde. A popri užívaní si krás ostrova sa môžete v angličtine zdokonalovať prakticky na každom rohu.


  • Zdroj obrázka: Zigres / Shutterstock.com