Podnikanie je plné nečakaných situácií a nikto nikdy nevie, v ktorú hodinu nastane zvrat. Niekoľko náročných dní môže podnikateľa dostať na kolená a potom sa pod vplyvom stresu a negatívnych reakcií okolia začína rúcať celý systém.

Nie len z tohto dôvodu sa snažia viacerí majitelia spoločností využiť všetky dostupné služby, ktoré im ich podnikateľskú činnosť zjednodušia.

V poslednej dobe je takýmto ukážkovým príkladom aj virtuálna kancelária spoločnosti. Čo všetko s jeho službami dosiahnete vám práve predstavíme.

1. Získate lukratívne sídlo

Každá organizácia má svoje pravidlá a musí sa riadiť systémom, ktorý stanovil vyšší orgán. V prípade podnikateľského prostredia je to samozrejmosť a v neposlednom rade aj nutnosť. Chaos, ktorý by potom mohol nastať, by sa nevyrovnal ničomu.

Ak si teda plánujete zakladať s.r.o., naše legislatívne podmienky vás budú v niektorých prípadoch značne obmedzovať. Podmienkou založenia spoločnosti je vlastniť jedno sídlo, ktoré bude mať svoju adresu.

Prevádzok môžete mať, koľko chcete, zo zákona je jedno sídlo nutné, virtuálne a riadené viac menej cez internet. K dispozícií máte adresu, ktorá je v hlavnom meste, a pritom podnikať môžete aj z pohodlia vlastného domu.

2. Využívate služby klasickej kancelárie

Základným pravidlom pri využívaní virtuálnej kancelárie je, že všetky služby potrebné k rozvoju vášho podnikania a niekedy aj vášho života máte na jednom mieste.

Non-stop klientske centrum, virtuálna recepcia, preberanie všetkých dôležitých zásielok a ich následné posielanie do vašej emailovej schránky. Máte postarané o výmenu náplní do tlačiarne a vecí súvisiacich s administratívnymi činnosťami.

3. Všetko je v súlade s platnou legislatívou

Virtuálna kancelária a všetky ostatné poskytované služby tohto charakteru sú plne v súlade s platnou legislatívou SR. Každá spoločnosť, ktorá sídli vo virtuálnej kancelárii, je priamo na budove označená názvom a identifikačným číslom spoločnosti.

V pracovné dni sa o kontakt so štátnymi orgánmi postarajú pracovníci recepcie. Ak neopomenieme nízke náklady na tento druh kancelárie, niet najmenších dôvodov, prečo by nemala byť súčasťou vášho podnikania.

AK SA TI ČLÁNOK PÁČIL, ZDIEĽAJ HO S PRIATEĽMI ?


  • Zdroj titulného obrázka: pixabay.com