Pamätáte si ešte na nedávne letné mesiace, keď sa stále konali nejaké svadby? A tým „stále“ myslíme naozaj stále, netýkalo sa to totiž len sobôt, či piatkov. A čo by malo predchádzať každej svadbe?

Pri hľadaní ideálneho miesta pre rozlúčku so slobodou nemusíte robiť kompromisy

Správne, nezabudnuteľná rozlúčka so slobodou. Dostala ste úlohu zorganizovať rozlúčku svojej najlepšej kamarátke? Aj ak bude mať svadbu až budúci rok, treba myslieť na to, že ak chcete rozlúčku poňať naozaj štýlovo a niekam si vyraziť, treba na to myslieť dopredu.

Hlavne ak chcete na rozlúčku zo slobodou rezervovať nejaký veľký apartmán v populárnej lokalite.

Zapáčil sa vám takýto nápad? Tak v prvom rade si potrebujete premyslieť lokalitu, v ktorej by sa rozlúčka so slobodou mala konať.

A výber lokality závisí od toho, čo chcete počas rozlúčky absolvovať. Chcete si vychutnať rozlúčku v krásnom horskom prostredí alebo si užiť poslednú párty ako single? Teda pre vašu kamarátku.

Cez deň príroda a večer nezabudnuteľná párty

A čo keď povieme, že môžete mať oboje naraz? Že neviete o lokalite, ktorá by vám ponúkla aj krásne prírodné prostredie aj možnosť užiť si poriadnu párty? My takú poznáme. Sú to Vysoké Tatry.

Teraz si určite hovoríte, že Vysoké Tatry sú síce lokalitou s naozaj krásnou prírodou, ale neviete si ich predstaviť ako lokalitu, do ktorej sa vyberiete s kamarátkami v tých najpríťažlivejších šatách, ozdobené luxusnými diamantovými prsteňmi a iným šperkami a stanete sa kráľovnami parketu na nejakej párty.

Možno vás to prekvapí, ale aj vo Vysokých Tatrách nájdete príležitosti na takýto druh zábavy.

Cez deň si tak môžete užívať aktivity v prírode, následne zrelaxovať v privátnom wellness, doplniť energiu skvelou večerou a potom vám už nič nebude brániť, aby ste to roztočili tak ako sa na účastníčky rozlúčky so slobodou patrí.


  • Zdroj obrázka: Roman Samborskyi / Shutterstock.com