Pracovať v kancelárii je pre mnohé ženy snom. Aj keď teraz nás trápi pandémia a mnohé ženy, ktoré svoju prácu môžu vykonávať z domu, pracujú z domu, sa do kancelárie po skončení týchto opatrení vrátia.

Poznáte ale obľúbené dámske outfity do kancelárie?

Blúzka, teplá huňatá vesta a púzdrová sukňa

Tento outfit je vhodný na jeseň, na jar, ale dá sa nosiť aj teraz cez zimu. Odporúčame kombinovať vzorované voľné, alebo slim fit dámske blúzky s púzdrovými zateplenými sukňami s kvalitnou podšívkou.

Púzdrová dlhá sukňa pekne vynikne v kombinácii s vysokými semišovými, či koženými čižmami.

Aby vám nebola zima na chrbát a kríže, tento outfit môžete doladiť teplou huňatou vestou.

Skvelou farebnou kombináciou je biela, čierna, púdrová, či jemná ružová.

Biela blúzka je však pri práci v kancelárii riziková, nakoľko hrozí jej skoré znehodnotenie. Je však najvhodnejšia a to sa nedá poprieť.

Ak ste kávičkarky a vaši zamestnávatelia pravidelne nakupujú kávu pre firmy, dávajte si veľký pozor, aby ste si pri pití neznehodnotili elegantné biele blúzky.

Čierne kostýmové nohavice, biele blúzky s mašľou a dámsky kabát

 Veľmi obľúbeným outfitom je aj jednoduchá kombinácia čiernych kostýmových nohavíc a bielych blúzok. Ako vrchnú vrstvu si môžete voliť moderný dámsky kabát v neutrálnej farbe, napríklad v béžovej, svetlej sivej, hnedej, či klasickej čiernej.

Čierne kostýmové nohavice voľnejšieho strihu sa dajú nosiť prakticky celý rok. Cez zimu ale pod nimi oceníte aj teplejšie pančuchy.

Voľte však biele blúzky so zaujímavými detailami, napríklad s mašľou. Aj jednoduchá jednofarebná blúzka bude vyzerať dobre.

K tomuto outfitu môžete voliť dámske mokasíny a dámske poltopánky. Na jeseň a na jar k nim môžete obúvať členkové čižmy na platforme.

Čierne kostýmové nohavice vám poskytnú komfort pri sedení na kancelárskych stoličkách.


  • Zdroj obrázka: OPOLJA / Shutterstock.com