Začnite sledovať letákové akcie predajcov potravín

Mamičky, všimli ste si, že cena čokolády a čokoládových produktov v regáloch rastú? Na vine sú sčasti rast cien kakaových bôbov a predvianočná sezóna. Rastie ako cena týchto produktov pred zľavou, tak cena po zľave. Tento rok sa teda oplatí strážiť si letákové akcie s väčším predstihom. Ak budete spoliehať na to, že mikulášsku nádielku kúpite na konci novembra, môže sa Vám stať, že obľúbené maškrty Vašich detí budete kupovať za plnú cenu.

Zároveň, dáta z minulých rokov ukazujú, že ceny čokoládových produktov na konci roka rastú a obchodníci do akčných ponúk zahŕňajú drahšie produkty, čím sa snažia „zarobiť“ na mimoriadnosti haloweenskej nádielky, mikulášskej nádielky či čokoládových ozdôb na vianočné stromčeky.

Ak slávite Halloween, je najvyšší čas na nákup odmien pre koledníkov

Ak aj vo Vašom okolí rastie obľuba Halloweenu a plánujete odmeňovať koledníkov menšími sladkosťami, navštívte ešte dnes portál Zlacnene.sk, konkrétne kategóriu cukrovinky a pochutiny v akcií,  kde nájdete prehľad zliav na produkty, ako sú čokolády, sušienky, oblátky, cukríky či krekry.

halloween

 

Príklad zliav na cukrovinky

Na tovar z tejto kategórie možno bežne ušetriť viac ako 30%, tj. na nádielke na Halloween a Mikuláša môžete vydať až o stovky eur menej!

Vďaka Zlacnene.sk Vám neunikne žiadna zľava

Ponuka zliav na Zlacnene.sk je aktualizovaná denne, portál sleduje letákové ponuky naprieč celým Slovenskom. Včas sa teda dozviete o novej akčnej ponuke na čokolády, cukríky a pod. u predajcov z Vášho okolia. Stačí, keď budete pravidelne navštevovať Zlacnene.sk a žiadna zľava Vám neunikne!

Hovoríte si „keby takto išlo šetriť aj na pečive, údeninách a pod.“? Verte, možné to je! Obchodné reťazce zahŕňajú do akčných ponúk úplne bežne aj produkty overených značiek, napr. kávu Jacobs Velvet, Kofolu, Coca Colu, Tatranskej maslo, Zvolenský smotanový jogurt a pod. Aj na týchto produktoch možno ľahko ušetriť viac ako 30%. Priemerná slovenská rodina je schopná vďaka nákupom tovaru v letákových akciách ušetriť aj tisíce eur ročne!