Za pár dní tu máme najkrajšie sviatky v roku. Väčšina z vás už pravdepodobne končí vianočné upratovanie a chystá sa na dni, kedy nebude musieť robiť nič iné, len sa venovať rodine a pozeraniu obľúbených vianočných rozprávok. Ak vám ale chýbajú darčeky pre sestru, mamu, svokru alebo najlepšiu kamarátku, máme pre vás pár užitočných tipov na darčeky pre nežnejšie pohlavie.

Koťogo

Moka kávovary, ktoré môžete poznať aj pod názvom koťogo, sú určené pre tých, ktorí milujú kvalitné talianske kávy a vychutnávajú si proces prípravy kávy. Ak je vaša kamarátka, mama, sestra alebo svokra milovníčkou kvalitného espressa, kúpte jej pod vianočný stromček hliníkové koťogo.

Nový kuchynský riad

My ženy si potrpíme na kvalitnom kuchynskom riade. Kupujeme si luxusné hrnce, investujeme do kvalitného stolovacieho servisu a investujeme aj do luxusných pohárov. Každá žena sa poteší, keď dostane nový kuchynský riad, či už je to sada tanierov, alebo set vínových pohárov. V štýlovej kuchyni na mieru sa vždy nájde miesto na nový kuchynský riad.

Tip na darček z ponuky kuchynského riadu

Odporúčame vám kúpiť nový značkový kávovar, poprípade pekne zdobenú maselničku. Ženy, ktoré obľubujú vidiecky štýl, ocenia vyšívané látkové vrecúška vyrobené zo 100% ľanu.

Nové oblečenie

Ak poznáte veľkosť oblečenia, ktoré vaša mama, sestra alebo kamarátka nosí, môžete ju obdarovať novým oblečením. Kúpte výhradne len také oblečenie, ktoré nosí. Ak nenosí šaty, nekupujte jej šaty. Kúpte jej oblečenie, ktoré viete, že vynosí a bude ho mať s čím skombinovať.

Poukážky na nákup v e-shope

Ak si netrúfate kúpiť oblečenie, ale viete, že by takýto darček potešil, kúpte darčekovú poukážku v určitej hodnote. Viaceré e-shopy, či už s oblečením, alebo s obuvou ponúkajú teraz pred Vianocami darčekové poukážky v rôznych hodnotách.  E-shop však musí poznať a musí mať z neho nejaké oblečenie.