Odpočítavanie do vašej svadby práve začalo a vás veľký deň je už v kalendári.

Poznáte ten pocit keď radosť zo zásnub a nadšenie začne  prechádzať do stresujúcej fázy „a čo teraz?“  Po zásnubách by ste mali pomaly začať s plánovaním svadby. No často sa stáva, že neviete ako postupovať, na čo myslieť a čo všetko je potrebné zariadiť.

Pri plánovaní svadby, má zrazu každý, či už rodina, známy alebo kamaráti k tomu čo povedať. A aj keď s dobrým úmyslom vám pomôcť,  často to však vytvorí len viac napätia a chaosu. Preto, základ v plánovaní svadby je mať vo veciach prehľad a poriadok.

Samozrejme, najdôležitejšia vec pri plánovaní svadby je to čo má nevesta a ženích na sebe. Krásne svadobné šaty sú ozdobou celej svadby, a ženích by taktiež nemal zaostávať a to dokonalým elegantným oblekom, najlepšie šitým na mieru.

Príprava svadby si vyžaduje veľkú trpezlivosť a organizáciu. Je to väčší proces ako len výber šiat a obleku a preto je potrebné zabezpečiť všetky detaily.

Mnoho ľudom chýba práve nejaký návod ako postupovať a potom býva najväčší stres zo strachu, že na niečo zabudnete.

Plánovanie svadby je ťažká a stresujúca úloha, no my vám s tým pomôžeme tak, aby ste na nič nezabudli. Preto sme pre vás pripravili grafický svadobný plánovač.

Je to sprievodca pre naplánovanie si všetkých vašich míľnikov počas prípravy na svadbu v nasledujúcich 12-mesiacoch. Stiahnite si ho alebo vytlačte a majte ho v dosahu, aby vám pomohol pripraviť vašu svadbu tak, ako ste si ju vysnívali.

Svadobny planovac