Vlastníte firmu a každý mesiac vám pri počítaní výdavkov vychádzajú vysoké sumy za prevádzku vášho vozového parku?

Študujete knihy jázd a nejde vám do hlavy ako sa pri takých, relatívne krátkych, vzdialenostiach mohlo minúť toľko paliva? Zrejme máte vo firme nejakých nepoctivých zamestnancov.

Všetky vozidlá pod vašim drobnohľadom

Žiadna firma sa nestala úspešnou tým, že by zbytočne rozhadzovala peniaze. Preto dostaňte svoj vozový park pod kontrolu!

Ako? Vďaka GPS monitoringu vašich vozidiel. Obrazne by sa dalo povedať, že tak, ako spoľahlivé kamerové systémy dávajú pozor na budovy, dobrý GPS monitoring dáva pozor na vozidlá.

Veď viete ako sa hovorí: dôveruj, ale preveruj. Určite máte veľa zamestnancov, na ktorých sa dá spoľahnúť, ale môžu sa nájsť aj takí, ktorí by absenciu GPSky v služobnom vozidle veľmi rýchlo zneužili.

Výhodu získajú aj vaši zamestnanci

Vďaka detailnému monitoringu vozidiel dokážete takéto zneužívanie zaraziť. GPS jednotky nainštalované vo vozidlách budú nepretržite komunikovať s družicami na obežnej dráhe.

Prijímajú tak informácie o polohe, rýchlosti a smere pohybu daného vozidla a zapisujú ich do internej pamäte.

Pomocou užívateľsky prívetivého webového rozhrania budete mať svoj vozový park pod drobnohľadom. Monitorovať vozidlá môžete aj pomocou mobilnej aplikácie, tak si na svojich zamestnancov využívajúcich služobné vozidlá môžete „posvietiť“ odkiaľkoľvek.

A v prípade potreby rázne zasiahnuť ako sa na tvrdú šéfku patrí.

GPS monitoring však nie je len o zefektívnení využívania služobných vozidiel a pracovného času vašich zamestnancov. Zároveň zvyšuje ochranu vašich vozidiel pred odcudzením.

A aby si vaši zamestnanci nemysleli, že GPS monitoring prináša výhody len pre vás ako ich šéfku, odpadnú im starosti s ručným vypisovaním knihy jázd.

Tú totižto môžete generovať automaticky na základe zozbieraných údajov a následne ju exportovať do vášho účtovníckeho softvéru, čo uľahčí prácu nielen zamestnancom využívajúcim služobné vozidlá, ale aj účtovnému oddeleniu.


  • Zdroj obrázka: Lucky Business / Shutterstock.com