Plánujete stavbu domu? Chcete z neho spraviť naozaj luxusné miesto pre bývanie, ktoré bude hodné vášho postavenia? Inšpirujte sa prírodnými materiálmi!

Luxusný vzhľad a dlhoročná trvácnosť

Len si to predstave. Po náročnom dni plnom pracovných povinností prídete domov s tým, že nutne potrebujete regeneračný kúpeľ.

Otvoríte dvere kúpeľne obloženej mramorom a v strede vás bude čakať luxusná, voľne stojaca vaňa, ktorú si napustíte príjemne teplou vodou s penou a zvyšok večera sa budete venovať len sebe a starostlivosti o svoju krásu. Takáto mramorom obložená kúpeľňa bude nielen honosne vyzerať, ale aj dlho vydrží.

Aj v kuchyni sa dá vyčarovať pocit luxusu a nemusíte kvôli tomu vlastniť najdrahšie spotrebiče. Pracovné dosky z prírodného kameňa majú nadčasový dizajn a nielen, že budú dlhé roky vyzerať luxusne, budú aj dlhé roky odolávať aj nešetrnejšiemu zaobchádzaniu.

A čo by to bol za článok o prírodných materiáloch bez zmienky o dreve? To má totižto oveľa viac využití ako len na kúrenie v krboch. Ktoré sú samé o sebe tiež prvkom, ktorý každému domu dodá dávku luxusu.

Drevo využijete zrejme v každej miestnosti

Ak bude váš nový dom viacpodlažný, nevyhnutnou dominantou interiéru bude zaiste schodisko. A práve tu prichádza na rad drevo. Luxusné drevené schodisko bude nielen spájať poschodia vášho domu, zároveň bude vo vašom interiéri prvkom, ktorý sa nedá prehliadnuť.

Obzvlášť drevené schody tmavších odtieňov, ktoré môžu byť doplnené decentným LED osvetlením, vyzerajú nanajvýš skvelo.

To však nie je všetko. Interiérové dvere z masívu budú schodom zdatne sekundovať. Ideálne, ak ich zladíte do rovnakého odtieňa.

Tak isto masívny nábytok ako je posteľ, či jedálenský stôl vám vydržia roky, počas ktorých nič nestratia zo svojho exkluzívneho vzhľadu.


  • Zdroj obrázka: Supermop / Shutterstock.com