Nájsť si dobrého partnera sa niektorým ženám nepodarí ani po tridsiatke. Tým, že sa zmenila doba, zmenili sa aj nároky na partnerov. Ženy už nie sú tie, čo by mali poslúchať a starať sa o domácnosť. Sú rovné mužom, dokážu byť sebestačné, čo mnohým mužom prekáža. Prečo je ale pre niektoré ženy ťažké nájsť si partnera?

Nové známosti porovnávajú s predchádzajúcimi

Väčšina žien porovnáva potencionálnych nápadníkov s tým predchádzajúcim, pričom si neuvedomuje, že práve pre potencionálneho nápadníka je nepríjemné, keď ho jeho nový objav porovnáva so svojim nevydareným vzťahom. Samozrejme, musíte mať ujasnené, aký by mal byť váš nový partner, ale určite vašej novej známosti nevešajte na nos to, že sa v niektorých veciach podobá vášmu bývalému. Ak sa tohto budete držať, uvidíte, že sa vám podarí nájsť si dobrého partnera.

Vrhajú sa z vzťahu do vzťahu

Niektoré ženy skáču zo vzťahu do vzťahu, pričom im vôbec nevadí hľadať si partnera aj na dovolenke v Egypte. Ženy, ktoré nevydržia byť dlho samy, si ani neuvedomia, že hľadajú sebe podobných partnerov. Potom sú nešťastné, že im nevyšiel ďalší vzťah.

Ak chcete seriózneho partnera na celý život, nevrhajte sa zo vzťahu do vzťahu. Doprajte si čas pre seba, na uzdravenie boľavého srdiečka. Myslite aj na to, že muž, ktorý bude mať o vás záujem, určite neocení to, že ste skákali zo vzťahu do vzťahu.

Tlačia na pílu

Ak sa vám už dlhšiu nedarí nájsť partnera, netrápte sa kvôli tomu. Väčšinou za to môže príliš veľká snaha nájsť si partnera. Čím viac sa snažíte a dávate najavo, že potrebujete vzťah, tým dlhšie čakáte na toho pravého. Ak hľadáte spoločnosť, pretože ste si objednali zájazd do Turecka, zavolajte kamarátku, ale silou mocou sa nesnažte tlačiť na pílu. Keď prestanete hľadať, určite sa objaví niekto nový, kto bude stáť za hriech.