Tipovanie je koníčkom mnohých športových nadšencov, ktorí si chcú sledovanie svojho obľúbeného športu spestriť dávkou adrenalínu. Kým v minulosti stáli počas majstrovstiev sveta v hokeji či vo futbale rady pred stávkovými kanceláriami, teraz sa tipovanie presunulo skôr do on-line priestoru a na internet. Už naozaj len málokto tipuje tak, že osobne pôjde do stávkovej kancelárie a tam podá tiket. Veľa ľudí preferuje tipovanie on-line, pretože je rýchlejšie a pohodlnejšie.

Stačí registrácia a vklad

Lákadlom je jednoduchosť a prístupnosť tipovania na internete. Na úvod stačí jednoduchá registrácia v podobe prezývky, mena a priezviska, prípadne mailu. Potom treba vložiť úvodný vklad, pričom veľa stávkových kancelárií následne poskytne bonus, ktorý môžete pri tipovaní využiť. Pri tipovaní na internete ušetríte čas. Nemusíte ísť osobne do stávkovej kancelárie, ale napríklad pri rannej káve si pozriete dnešné zápasy a natipujete si svoj tiket. Skvelé je, že do začiatku zápasu ešte tiket môžete on-line upraviť.

Live stávky na internete

Významnou výhodou sú aj live stávky. Tie sa dajú robiť len prostredníctvom internetu. Ak napríklad práve prebieha hokejový zápas, v ktorom Kanada po dvoch tretinách prehráva s Rakúskom 0:2, tak existuje pomerne reálny predpoklad, že to v tretej tretine otočí. Kurz je však samozrejme vyšší než pred zápasom. Cez internet si môžete pekne a jednoducho staviť na to, že Kanada ešte vyhrá, a možno sa dočkáte zaujímavej finančnej výhry. Takéto tipovanie hokejových zápasov cez internet je v súčasnosti mimoriadne populárne.

Tipovanie sa presúva do on-line priestoru

Aj štatistiky potvrdzujú, že tipovanie zápasov on-line postupne preberá doteraz výhradné postavenie kamenných stávkových kancelárií. Existujú dokonca aj také stávkové kancelárie, ktoré fungujú len prostredníctvom internetu. Lákadlom pre vás môžu byť práve bonusy či live stávky, ktoré sa spájajú s tipovaním na internete.