Premýšľate nad tým, ako dodať vášmu outfitu na originalite? Produkty Dedoles splnia vaše požiadavky. Nielenže majú jedinečný dizajn, ale prinášajú aj spoločenský benefit, na ktorom si overení výrobcovia nechávajú záležať.

Buďte výnimočný s kúskami od Rock off

Anglická spoločnosť predáva licencované oblečenie. V ponuke nájdete hudobné tričká, vďaka ktorým svetu ukážete svoj hudobný vkus. Medzi tričkami tiež môžete objaviť aj rôzne filmové a seriálové kúsky.

Tričká sú navyše vysoko pohodlné. Môžete ich nosiť na festivaly alebo na párty. Sú vyrobené zo 100% bavlny. Potlač je tiež kvalitná a neobsahuje žiadne AZO farbivá.

Vyskúšajte ponožky od ManyMornings

Unikátne dizajny vám ponúka značka ManyMornings. Kúsky sú trendy, vyznačujú sa originalitou a rozveselia vám deň. Ich typickým znakom je, že každá z ponožiek je iná. Spolu však tvoria dokonalý pár.

Kombinácia materiálov (bavlny, elastanu a polyamidu) vám prinesie perfektný komfort. Ponožky sú spájané s Downovým syndrómom. Ich úlohou je pripomínať, že hoci sú ľudia s Downovým syndrómom odlišní, vedia nás inšpirovať.

Vtipné ponožky sú dostupné v rozličných veľkostiach, dizajnoch a strihoch. Hodia sa ako pre mužov, tak pre ženy aj deti. Môžete ich teda zakúpiť pre celú rodinu a zladiť sa v jednom štýle.

Neprehliadnuteľné legíny od Mr. Gugu a Miss Go

Oblečenie je navrhnuté, šité a potlačenév Poľsku, čím sa podporujejeho lokálna ekonomika a vývoj nových technológií. Spoločnosť nešetrí na svojich zamestnancoch, je postavená na ich lojalite a kvalitnej práci.

Výrobný proces je priateľský voči životnému prostrediu. Technológia minimalizuje textilný odpad presnými výsekmi do tkanín. Ani farby, ktorými je oblečenie potlačené, nie je zdraviuškodlivé, pretože neobsahuje žiadne nebezpečné látky.Vďaka tejto skutočnosti Mr. Gugu a Miss Go získala aj celosvetovo uznávaný certifikát.

Každému učaria tiež kreatívne motívy dámskych legín, ktoré tvoria súčasní umelci. Oblečenie je vysoko kvalitné – vyrobené z bavlny, spandexu, polyesteru či nylonu.