Staviate rodinný dom, či ste kúpila holobyt v novostavbe a popri všetkých ostatných záležitostiach rozmýšľate nad ideálnou podobou vašej kuchyne? Alebo idete tú svoju starú rekonštruovať? A chcete len to najlepšie?

Ak sa chcete naozaj odlíšiť, vyberajte si len to najlepšie

Kuchyňu na mieru má už dnes takmer každý. Obzvlášť ak sa v kuchyni aj reálne chystáte variť, či piecť, potrebujete mať všetko kuchynské vybavenie, ktoré zaberá dosť priestoru.

A tento potrebný priestor získate jedine tým, že naplno využijete rozmery miestnosti, z ktorej bude kuchyňa a dáte si kuchynskú linku vyrobiť na mieru.

Odlíšiť od priemeru sa tak môžete použitými materiálmi. Napríklad v prípade kuchynskej pracovnej dosky. Pri nej však nejde len o luxus a status výnimočnosti, ale aj o výdrž a odolnosť. A toto všetko vám ponúkajú luxusné pracovné dosky z umelého kameňa.

Nielen luxusný vzhľad, ale aj skvelé vlastnosti

Okrem toho, že kuchynská pracovná doska z kameňa (prírodného alebo spomínaného umelého) vyzerá naozaj luxusne, má aj luxusné vlastnosti. Ak sa svoju novú kuchyňu chystáte využívať naozaj naplno, lepší materiál si zrejme ani nemôžete zvoliť.

Už aj kuchynské pracovné dosky z prírodného kameňa ponúkajú nadštandardnú tvrdosť a odolnosť voči opotrebovaniu, čo je základom pre dlhoročnú výdrž. A s kuchynskou pracovnou doskou z umelého (technického) kameňa získate naviac dodatočnú pevnosť, pružnosť a hlavný benefit, odolnosť voči nasiaknutiu bez dodatočnej impregnácie.

A pokiaľ nemáte kuchyňu len na ozdobu a reálne ju využívate, určite viete, že takáto vlastnosť je v kuchyni nanajvýš užitočná.

A čo kuchynský drez? Ten tiež nemôže byť „z cukru“. Voda, vlhkosť a extrémne teploty, s tým všetkým si kuchynský drez musí poradiť. A zaručenie si s tým poradia kvalitné nerezové drezy.

Okrem toho takýto drez nemá žiadne póry na povrchu, čo uľahčuje čistenie a hygienu. Tým pádom ich môžeme považovať nielen za trvácne, ale aj praktické.


  • Zdroj obrázka: carlo dapino / Shutterstock.com