Každá žena, ktorej záľubou je móda (čiže jednoducho povedané, takmer každá žena), skôr či neskôr narazí na jeden zásadný problém.

Kde uskladniť všetky svoje módne kúsky? Obzvlášť tak, aby ste ich mala prehľadne uložené a boli stále k dispozícii pri každodennom vymýšľaní nového outfitu?

Nepotrebujete samostatný šatník, aby ste mala dostatok miesta pre vaše obľúbené kúsky

Tie z vás, ktoré bývajú v dome, či luxusnom byte, ktorého súčasťou je aj šatník, majú o starosť menej a na všetko svoje obľúbené oblečenie majú dostatok priestoru. Ak však váš byt ponúka všetko, čo si dokážete predstaviť, s výnimkou toho šatníka, stále môžete šikovne využiť priestor, ktorý máte.

Ako? Vstavanými skriňami na mieru. Tie dokážu maximálne využiť priestor a dať vášmu oblečeniu toľko miesta, koľko potrebuje. Alebo vy potrebujete?

Každopádne, pokiaľ nemáte vo svojej domácnosti samostatný šatník, vstavané skrine by vám rozhodne nemali chýbať.

S posuvnými systémami získate praktické a moderné otváranie vašich vstavaných skríň

A aby ste priestor, ktorý váš byt ponúka, využila na maximum, využite praktické posuvné systémy na vstavané skrine. S posuvnými dverami tak nebudete musieť riešiť, či bude pred vstavanými skriňami dostatok priestoru na otváranie dverí a či sa počas toho ako budú skrine otvorené, budete vôbec môcť pred nimi pohnúť.

Tým pádom je to ideálne riešenie do interiérov, kde záleží na každom centimetri priestoru. Niekedy je to dokonca jediné riešenie.

To však neznamená, že posuvné systémy nenájdu využitie aj ak prílišným nedostatkom priestoru netrpíte. Hodia sa skrátka do každej domácnosti.

Pri výbere posuvného systému pre vaše vstavané skrine však dbajte na kvalitu a nielen kvôli tomu, aby dlho vydržal. Potrebujete predsa, aby ste skriňu mohla otvárať ľahko a komfortne a zároveň nehlučne.

A to aj v prípade, že v byte bývate sama. Ani by ste totižto neverila ako sa aj otváranie skríň s posuvnými systémami dokáže prenášať k vašim susedom.


  • Zdroj obrázka: NinaMalyna / Shutterstock.com