Tom Brady a Gisele Bündchen

Celková hodnota majetku: 540 miliónov dolárov

Obe polovičky tohto opáleného a vyšportovaného páru sú jedni z najlepšie zarábajúcich ľudí na svojich pozíciách. Supermodelka Gisele Bündchen je najlepšie zarábajúcou modelkou na svete a Tom Brady je tretí najlepšie platený hráč v histórii NFL. Manželia sú osem rokov. Asi najlepším príkladom ich obrovského vplyvu je, že správy o ich striktnom stravovaní obleteli celý internet.

Ivanka Trump a Jared Kushner

Celková hodnota majetku: medzi 207 a 762 miliónmi dolárov

Ivanka Trump, najstaršia dcéra prezidenta Donalda Trumpa a neplatená poradkyňa v Bielom dome, nedávno oslávila ôsme výročie svadby s Jaredom Kushnerom, prezidentovým poradcom a realitným magnátom. Kushner odhalil, že ako pár a rodičia troch detí, majú svoje role vo vzťahu jasne stanovené: „Povedal by som, že ona je jednoznačne generálny riaditeľ našej domácnosti, zatiaľ čo ja som skôr člen predstavenstva.“

Beyoncé a Jay-Z

Celková hodnota majetku: 1,16 miliardy dolárov

Beyoncé a Jay-Z, manželia od roku 2008 a rodičia troch detí, sú kráľovskou rodinou zábavného priemyslu. Zarábajú primárne produkciou hudby, predajom albumov a koncertovaním, ale taktiež investíciami do spoločností ako je známa značka šampanského, či súkromná letecká spoločnosť. Toto leto kúpili 88 miliónovú rezidenciu v Los Angeles, čo nie je zlé pre najbohatší celebritný pár sveta.

 

Evan Spiegel a Miranda Kerr

Celková hodnota majetku: 3,44 miliardy dolárov

Spoluzakladateľ a generálny riaditeľ Snapchatu Evan Spiegel je jeden z najbohatších členov generácie Y. Tento rok si vzal austrálsku supermodelku Mirandu Kerr, ktorá má svoje vlastné bohatstvo v predpokladanej hodnote 45 miliónov dolárov. Vo svojich profesiách sa navzájom snažia podporovať. Evan Spiegel sa nedávno objavil na obálke talianskeho Vogue a Miranda Kerr je aktívna používateľka Snapchatu a v rozhovoroch ho opakovane bránila.

Such a magical day ?❤️?

Príspevok, ktorý zdieľa Miranda (@mirandakerr),

Mark Zuckerberg a Priscilla Chan

Celková hodnota majetku: 74,2 miliardy dolárov

Zakladateľ a generálny riaditeľ Facebooku zarobil svoju prvú miliardu v 23 rokoch a jeho manželka, s ktorou sa zoznámil už na univerzite, stála po jeho boku od začiatku. Vzali sa v roku 2012 a dnes majú dve deti. Okrem revolúcie v používaní sociálnych médií podporuje pár výskum a pokroky v oblasti zdravia, vzdelania a komunít pomocou svojej iniciatívy Chan Zuckerberg. Ako mnohí ďalší multimiliardári, plánujú aj oni venovať väčšinu svojho majetku na charitu.

Priscilla and I are so happy to welcome our daughter August!

Príspevok, ktorý zdieľa Mark Zuckerberg (@zuck),

Bill a Melinda Gatesovci

Celková hodnota majetku: 89,6 miliardy dolárov

Bill a Melinda Gatesovci sa plánujú vzdať väčšiny svojho majetku. Ich filantropická organizácia bola založená v roku 2000 a zameriava sa hlavne na globálne zlepšenie zdravia. Za svoju charitatívnu prácu v roku 2016 dostali od prezidenta Obamu Prezidentskú medailu slobody, čo je najvyššie ocenenie, aké môže civilista v USA dosiahnuť. Manželmi sú 23 rokov a majú tri deti, ktoré vraj veľké dedičstvo nedostanú.

Jeff a Mackenzie Bezosovci

Celková hodnota majetku: 92,7 miliardy dolárov

Jeff Bezos, najbohatší muž planéty, sa so spisovateľkou Mackenzie Bezosovou stretol počas práce pre investičnú firmu. Rok na to dali obaja výpoveď, presťahovali sa do Seattlu a založili Amazon. Manželmi sú viac než 24 rokov. V interview pre Vogue povedala Mackenzie Bezosová, že ich osobnosti sa výborne dopĺňajú a často ju prekvapí darčekmi či oblečením.

#mattdamon #jeffbezos #mackenziebezos

Príspevok, ktorý zdieľa CatchMeOutsideBitch!?? (@jkhappy),