My ženy sa veľmi rady parádime. Chceme byť za každých okolností krásne a keď sa nám nepodarí zladiť vrchný diel so spodným, tak panikárime a trávime zbytočne veľa času pri šatníkovej skrini.

Každá žena má svoj vlastný štýl obliekania, no jeden štýl milujú všetky ženy, nezávisle od toho, aký majú vek. Viete o aký štýl sa jedná? Jedná sa o minimalistický štýl. V čom spočívajú výhody tohto štýlu, ktorý milujú všetky ženy?

Možnosť kombinácie

Minimalistický štýl preferujeme najmä kvôli lepšej možnosti kombinácie s viacerými ťažko kombinovateľnými kúskami. Ak máte doma jednoduché minimalistické bezvzorové oblečenie v neutrálnych farbách, môžete ho skombinovať s akýmikoľvek vzormi a to bez toho, aby ste vôbec museli premýšľať, či sa vám daný kúsok hodí k pestrofarebnému vzorovanému kúsku. Možnosť ľahkých kombinácií je veľkou výhodou minimalistického štýlu obliekania. Jednoduchý minimalistický outfit perfektne zvýrazníte modernými šperkami.

Nadčasovosť

Každoročne sa módne domy predbiehajú v tom, kto vytvorí originálnejší dizajnový kúsok, ktorý pôjde na dračku. Zamyslite sa, čo sa týka udržateľnosti, má toto smerovanie módnych domov vôbec zmysel? Nie, nemá! Stačí, keď budú vytvárať nadčasové minimalistické kúsky a radšej popracujú na tvorbe strihov a výbere látok.

Ak si vyberiete minimalistický štýl a svoj šatník obohatíte o viaceré nadčasové minimalistické kúsky, máte istotu, že toto oblečenie si môžete obliecť aj po pár desaťročiach bez toho, aby na vás niekto pozeral ako na prízrak, ktorý si obliekol oblečenie, ktoré je už dávno nemoderné.

K minimalistickému oblečeniu si môžete vybrať pekné prstene, jednoduché náušnice, pekné náramky a váš outfit bude dokonalý.

Možnosť výberu farebnejšej kabelky

Výhodou minimalistického štýlu je možnosť kúpy farebných výrazných kabeliek s množstvami vzorov. Určite ste už počuli o španielskej značke Desigual, ktorá ponúka síce o trochu drahšie kabelky, ale zato veľmi kvalitne spracované kabelky. Majú luxusný štýl, sú farebné, takže ich môžete kombinovať naozaj s viacerými farbami. Táto značka vyrába nielen kvalitné oblečenie a obuv, ale aj farebné kabelky Desigual, ktoré ženy jednoducho milujú najmä kvôli ich kvalite spracovania a farebnosti.

Skúste do svojho šatníka kúpiť viac minimalistických kúskov oblečenia a uvidíte, že pred šatníkom strávite menej času.