Každý nábytkársky dom ponúka svojim klientov aj výber rôznych dekorácií. Neraz sa pri hľadaní vhodnej dekorácie do konkrétnej miestnosti doslova zapotíme. Chceme niečo originálne, čo bežne nenájdeme v každej druhej domácnosti. Či chceme, či nie, pekné dekorácie nájdeme len v ponuke lokálnych hand made výrobcov.

Krištáľ a výrobky z neho

Kvalitné výrobky z pekného krištáľu nájdete jedine u lokálnych výrobcov u nás, či v Čechách. Sú vyrobené z originál krištáľu, ktorý nie je dovezený z Číny, ale má pôvod u nás. Cena bude síce v porovnaní s čínskymi vyššia. Máte však istotu, že výrobok je kvalitný a pevný.

Takúto vzácnosť má doma len málokto, preto ak chcete peknú dekoráciu, ktorá zapasuje aj do vášho interiéru, mali by ste si kúpiť výrobky z krištáľu. Vázy, misy, taniere, poháre na víno – čokoľvek, čo vás z ponuky zaujme, môžete využiť aj vo vašej domácnosti.

Krištáľové vázy

Zo všetkých výrobkov vyrobených z krištáľu vám odporúčame kúpiť krištáľové vázy. Sú pevné, hrubé a dostatočne vysoké, aby ste do nich mohli dávať väčšie kytice. Sú vyrobené z číreho krištáľu s dizajnom v dekorácii 500K zlata. Sú ručne robené, čo sa odzrkadlí aj na cene. Získate však nadčasovú dekoráciu vhodnú do vašej obývačky, či kuchyne.

Moderné obrazy na plátne

Obrazy sú neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti. Zakryjú nedokonalosti a vyplnia prázdne miesto na stene. Moderné obrazy na plátne sú v súčasnosti veľmi obľúbené a vyhľadávané. Ak vám na stene v obývacej izbe chýba obraz, uvažujte o kúpe nového obrazu na plátne. Moderné obrazy na plátne s prírodnými motívmi opticky zväčšia miestnosť a navodia pocit pokoja v spoločenskej miestnosti akou je obývačka. Predávajú sa v demontovanom stave, ale nemusíte sa báť, ich skladanie nie je technicky a ani časovo náročné.

Ak chcete naozaj originálny obraz, dajte si vytvoriť mozaiku z vašich fotiek.