Leto sa pomaly prehuplo do farebnej jesene, v ktorej sa striedajú príjemné teploty s pochmúrnym daždivým počasím. Odstráňte teda z nechtov palmy a šialené farebné kreácie typické pre letný nail art a buďte aj na jeseň in!

Prirodzený look s prekvapivým zvratom

Krikľavé farby, také typické pre letné mesiace, sa k tradičnej predstave jesene nehodia. Ak nie ste fanúšičkou tmavších odtieňov, odporúčame sa počas tohoto ročného obdobia zamerať na prirodzený vzhľad nechtov. Vytiahnite svoj obľúbený nude odtieň a pustite sa do práce.

V čom spočíva ten sľubovaný zvrat? Akonáhle budete mať nechty pripravené, oživte ich originálnym alebo minimalistickým zdobením alebo 3D nailartom! Hovoríme jednak o malých drahokamoch a kamienkoch, ktoré sú jednak veľmi populárne, a navyše vaším nechtom dodajú v kombinácii s nude odtieňmi vzhľad nenútenej elegancie, a o kontrastnom zdobení čiernym lakom minimalistickými symbolmi.

Prirodzený look s prekvapivým zvratom

Tmavá nie je depresívna!

Tmavšie odtiene budú počas nasledujúcich mesiacov vládnuť pevnou rukou. Vínová, tmavozelená a šedá sú farby, s ktorými určite neurobíte krok vedľa. Ak si ale trúfate popustiť uzdu svojej fantázii, namaľujte si na nechty kontrastný motív, ktorý tmavú farbu ešte zvýrazní! V tomto prípade odporúčame pracovať s gél lakmi, pretože sa vďaka nim budete môcť výsledným nailartom chváliť počas niekoľkých týždňov.

Tmavá nie je depresívna!

Luxusný mramor

Nail art, výsledkom ktorého si na nechtoch vytvoríte efekt luxusného mramoru, je v posledných mesiacoch veľmi populárny. Zatiaľ čo si dizajn „svetlého mramoru“, kedy ako podklad použijete bezfarebný alebo svetlo ružový lak, našiel svoje miesto v letných nailartoch, efekt „tmavého mramoru“ s čiernym alebo tmavým podkladom je ako stvorený pre jeseň a zimu.

luxusný mramor

Nasledujúce týždne neznamenajú len prehodnotenie svojho doterajšieho pestrého a hlavne letného šatníka, ale aj svojho súčasného nailartu. Jeseň je magické ročné obdobie a pre mnohých ľudí patrí dokonca k tým najobľúbenejším. Preto si ho skúste užiť s krásnymi nechtami a úsmevom na perách!