Omorovicza Reviving Eye Cream je založený na kombinácii prírodných zložiek, starostlivo vybraných na upokojenie a oživenie pokožky okolo očí. Peptidy z lieskových orieškov sú prídavná zložka na znižovanie výskytu jemných čiar a vrások, zatiaľ čo vitamín K je zahrnutý pre jeho antikoagulačný účinok, ktorý vedie k odstráneniu tmavých kruhov pod očami.

Omorovicza  oživujúci očný krém tiež obsahuje arniku, zložku, ktorá sa nachádza v mnohých kozmetických výrobkoch pre jemnú pokožku, pretože znižuje napuchnutie. Uhorkový extrakt upokojuje pokožku a dodáva jej žiarivý efekt, ktorý je veľmi obľúbený u žien.

Výhody krému

Obsahuje veľa silných prírodných ingrediencií – prírodná kozmetika

  • Znižuje príznaky starnutia
  • Okamžite absorbované a hodvábne hladké
  • Vhodné pre suchú, mastnú a kombinovanú pleť

Má mnoho pozitívnych recenzií Extrakt z uhorky podporuje hojenie a omladenie pokožky

Nevýhody

  • Vyššia cenová kategória Efekt krému nemusí byť u všetkých žien rovnaký

Kde kúpiť očný krém od Omorovicze

Tento krémik si môžete zakúpiť na Slovensku od hlavného distrubútora tejto značky Concept Clinic, ktorý sa zaoberá výlučne prírodnou kozmetikou aj od iných značiek ako napríklad  RMS beauty či The organic pharmacy.

Celá rada produktov Omorovicza ponecháva pokožku pevnejšiu, pružnejšiu a mladšiu za pomoci HYDRO MINERAL TRANSFERENCE ™ , ktorý pomáha penetrovať minerály, esenciálne oleje a prírodné zložky z celého sveta  hlboko do kože.  Rada jej produktov neobsahuje syntetické vône, farbivá , parabény, sulfáty ani silikóny. Samozrejme nie je testovaná na zvieratách.  Celé tajomstvo liečivých maďarských vôd je ten, že na týchto miestach je kôra zeme tenšie, tým pádom voda vystupujúca na povrch dokáže lepšie absorbovať minerály taktiež sú všetky výrobky určené ako pre vegetariánov tak aj vegánou, keďže neobsahujú žiadny lepok.

Pozrite si video s Margaret, spoluzakladateľkou Omorovicze, ktorá prezentuje tento očný krém a jeho účinky v krátkom videu.