Pandémia koronavírusu zasiahla komplet celé podnikateľské prostredie. Viacerí podnikatelia pocítili tak výrazný pokles tržieb, že uvažovali aj nad ukončením podnikania.

Ak ste ale jarné mesiace prežili a obávate sa, že vaše podnikanie bude túto krízu zvládať ťažko, teraz je potrebné skúsiť niečo, čo by v tejto ťažkej dobe pomohlo zvýšiť zisky vašej firmy.

Čo by vám mohlo pomôcť zvýšiť zisky?

PPC reklama

Internetová reklama je pre každý biznis veľmi potrebná. Aby ste ale mohli zvýšiť zisky, je potrebné byť v online priestore viditeľný.

Každý, kto si chce niečo kúpiť, zadáva do internetového prehliadača názov produktu, ktorý by chcel kúpiť. Keď si vyhľadá firmy, väčšinou kliká na web stránky tých, ktorí sú na prvej strane.

Ak chcete zvýšiť zisky v tejto dobe, odporúčame vám dostať sa na popredné pozície vo vyhľadávači.

Pomôcť vám môže účinná PPC reklama, ktorú vám spraví skúsená reklamná agentúra špecializujúca sa na PPC reklamy. Google Ads PPC reklama je najvýkonnejší reklamný formát, ktorý vás dostane na popredné pozície vo vyhľadávači Google.

Dávajte darčeky k objednávke nad určitú sumu

Zisky vám pomôže zvýšiť aj darček, ktorý budete dávať klientom k objednávke na určitú sumu. Samozrejme, táto výhoda musí byť limitovaná časom.

Zákazníkov darčeky k nákupu podnecujú k ďalším a ďalším nákupom, čím sa vám automaticky zdvíha aj zisk. Navyše toto je aj dobrý spôsob prezentácie.

Pozitívne referencie spokojných zákazníkov k vám na eshop privedú nových, ktorí vás budú odporúčať svojim známym.

Ak sa zameriavate napríklad na predaj tonerov, skúste k baleniam za určitú sumu pridať balenie tonerov grátis.

Každý klient, ktorý má záujem o náplne značky HP, bude rád, ak mu balenie tonerov tejto značky dáte grátis.


Zdroj obrázka: GaudiLab / Shutterstock.com