Zásnuby sú jedným z najkrajších okamihov v živote ženy. Každá z nás si predstavovala už v mladom veku, ako by mali vyzerať naše zásnuby a väčšina z nás si predstavovala originálne zásnuby, ktoré by nám závideli aj hlavné hrdinky romantických filmov.

Ako by mali vyzerať originálne zásnuby, ktoré by vám závideli aj hlavné hrdinky romantických filmov?

Prekrásny zásnubný prsteň

Originálne zásnuby by neboli zásnubami, keby muž nevybral svojej partnerke prekrásny zásnubný prsteň podľa jej gusta, vkusu.

Prekrásny zásnubný prsteň vytvorí z danej romantickej príležitosti nezabudnuteľný okamih. Práve prsteň nám tento deň bude celý život pripomínať, preto by si muž mal dať záležať na výbere a mal by prsteň prispôsobiť vkusu partnerky.

Dôležité je vybrať správnu veľkosť, aby potom po zásnubení ste nemuseli riešiť zmenšovanie prsteňa.

Výber vhodného miesta a príležitosti

Mnohí muži plánujú svoju partnerku požiadať o ruku v luxusných 5 hviezdičkových hoteloch, niektorí zase na prechádzke v obľúbenom meste.

Originálne zásnuby by neboli originálnymi, keby vás váš partner požiadať na mieste, na ktorom to už urobilo množstvo párov. Je potrebné, aby zvolil originálne miesto a príležitosť, pri ktorej to partnerka nebude očakávať.

Každá žena má rada niečo iné a muž, s ktorým tvorí pár, by mal vedieť, čo obľubuje a dokonca aké zásnuby by si predstavovala.

Ak muž partnerku požiada o ruku na Vianoce, pričom vie, že nesúhlasí s žiadosťou o ruku na tieto sviatky, zásnuby nebudú také, aké by si partneri predstavovali.

Čo sa týka príležitosti, muž by mal vybrať tú najromantickejšiu chvíľu v daný moment. Ak muž stresuje, je lepšie zbytočne neotáľať a vybrať moment, kedy by sa romantika v ovzduší dala krájať.

Žiadne poučky, či text si muž nemusí písať. Vyznanie lásky od srdca je lepšie ako čítať romantické vyznanie z vopred pripraveného lístka.

Pri zásnubách by nemali chýbať ani kvety. Keď však nebudú, svet sa nezrúti. Muž by mal mať ale pripravené aj vreckovky, pretože citlivejšie ženy môžu vyroniť nejakú slzičku šťastia.


  • Zdroj obrázka: Shutterstock.com